1 Sq. Dr. Socket 3.1/16 6 point Length 85mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 85mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 1/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 109mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 42mm |
| L Size: | 85mm |
Original: $309.23
-65%$309.23
$108.23

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 85mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 1/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 109mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 42mm |
| L Size: | 85mm |
























