1 Sq. Dr. Socket 2 6 point Length 70mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket |
| Output Size: | 2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 75.3mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 70mm |
Original: $147.29
-65%$147.29
$51.55

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket |
| Output Size: | 2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 75.3mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 70mm |
























