✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Socket 1 12 point Length 57mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | Impact Socket |
| Output Size:: | 1" |
| Output Shape: | 12 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 57mm |

$89.59
1 Sq. Dr. Socket 1 12 point Length 57mm—
$89.59


Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | Impact Socket |
| Output Size:: | 1" |
| Output Shape: | 12 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 57mm |

























