1 Sq. Dr. Socket 1.13/16 6 point Length 70mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 69mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 70mm |
Original: $111.02
-65%$111.02
$38.86

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 69mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 70mm |
























