1 Sq. Dr. Socket 1.1/2 6 point Length 66mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
Original: $88.65
-65%$88.65
$31.03

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
























