1 Sq. Dr. Socket 1 6 point Length 57mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 57mm |
Original: $78.84
-65%$78.84
$27.59

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 57mm |
























