1/4 Sq. Dr. Socket 9/16 6 point Length 23mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 23mm |
Original: $14.81
-65%$14.81
$5.18

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 20mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 23mm |
























