✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Sq. Dr. Socket 4mm 6 point Length 23mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 7.5mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 4mm |
| L Size: | 23mm |
$3.88
Original: $11.10
-65%1/4 Sq. Dr. Socket 4mm 6 point Length 23mm—
$11.10
$3.88

Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 7.5mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 4mm |
| L Size: | 23mm |
























