1 Sq. Dr. Socket 38mm 6 point Length 66mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket -Thin Walled |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
Original: $80.97
-65%$80.97
$28.34

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket -Thin Walled |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
























