1/2 Sq. Dr. Socket 5/8 12 point Length 38mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $23.02
-65%$23.02
$8.06

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |






















