1/2 Sq. Dr. Socket 18mm 12 point Length 38mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Thin Wall Socket |
| Output SIze: | 18mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $20.88
-65%$20.88
$7.31

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Thin Wall Socket |
| Output SIze: | 18mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 38mm |






















