✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Socket 10mm 12 point Length 38mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 38mm |
$6.12
Original: $17.50
-65%1/2 Sq. Dr. Socket 10mm 12 point Length 38mm Thin walled—
$17.50
$6.12

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.5mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 38mm |






















