1/2 Sq. Dr. Socket 1.1/4 12 point Length 42mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 43mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 42mm |
Original: $39.51
-65%$39.51
$13.83

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 12pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 43mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 42mm |






















