1/2 Sq. Dr. Socket 27mm Double Square Length 46mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 45.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 46mm |
Original: $68.10
-65%$68.10
$23.83

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 46mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 45.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 46mm |






















