1/2 Sq. Dr. Socket 19mm Double Square Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.2mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $32.70
-65%$32.70
$11.45

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 19mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.2mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |






















