1/2 Sq. Dr. Socket 18mm Double Square Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $31.88
-65%$31.88
$11.16

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 38mm |






















