1/2 Sq. Dr. Socket 41mm 6 point Length 55mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 55.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 55mm |
Original: $85.16
-65%$85.16
$29.81


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 55.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 55mm |





















