1/2 Sq. Dr. Socket 19/32 6 point Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.2mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $22.14
-65%$22.14
$7.75

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 9/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 23.2mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |






















