1/2 Sq. Dr. Socket 16mm 6 point Length 38mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $20.09
-65%$20.09
$7.03


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |





















