1/2 Sq. Dr. Socket 1.1/8 6 point Length 42mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 42mm |
Original: $32.76
-65%$32.76
$11.47

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40.7mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 42mm |






















