✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Socket 24mm 6 point Length 65mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 24mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 65mm |
$29.76
1/2 Sq. Dr. Socket 24mm 6 point Length 65mm Thin walled—
$29.76


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 24mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 65mm |






















