3/4 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 21mm Square Length 67mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |
Original: $90.48
-65%$90.48
$31.67

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |
























