✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 17mm Square Length 67mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |
$24.56
Original: $70.17
-65%3/4 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 17mm Square Length 67mm—
$70.17
$24.56

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 40mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |
























