3/8 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 52mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 3mm |
| `Type: | Inhex Socket |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 10mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
Original: $23.94
-65%$23.94
$8.38

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 3mm |
| `Type: | Inhex Socket |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 10mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
























