3/8 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 52mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |
Original: $42.97
-65%$42.97
$15.04

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 52mm |
























