3/8 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 52mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 14mm |
| `Type: | Inhex Socket |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
Original: $30.78
-65%$30.78
$10.77

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Output Size: | 14mm |
| `Type: | Inhex Socket |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
























