✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Bit Socket 32mm Hex Length 88mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 32mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 93mm |
$32.49
Original: $92.83
-65%3/4 Sq. Dr. Bit Socket 32mm Hex Length 88mm—
$92.83
$32.49

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 32mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 93mm |





















