3/4 Sq. Dr. Bit Socket 30mm Hex Length 88mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 30mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 88mm |
Original: $90.71
-65%$90.71
$31.75

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 30mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 88mm |





















