3/4 Sq. Dr. Bit Socket 22mm Hex Length 88mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 22mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 88mm |
Original: $78.84
-65%$78.84
$27.59

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 22mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 88mm |
























