3/4 Sq. Dr. Bit Socket 16mm Hex Length 76mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | Hex Bit Socket |
| Output Size: | 16mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 76mm |
Original: $61.67
-65%$61.67
$21.58

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 76mm |
| Type: | Hex Bit Socket |
| Output Size: | 16mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 44mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 76mm |
























