1 Sq. Dr. Bit Socket 9/16 Hex Length 92mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | Impact Hex Socket |
| Output Size: | 9/16" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 92mm |
Original: $103.32
-65%$103.32
$36.16

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | Impact Hex Socket |
| Output Size: | 9/16" |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 92mm |
























