1 Sq. Dr. Bit Socket 32mm Hex Length 103mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 103mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 32mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 103mm |
Original: $120.75
-65%$120.75
$42.26

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 103mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 32mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 103mm |
























