✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Bit Socket 27mm Hex Length 98mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 27mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 98mm |
$35.04
Original: $100.11
-65%1 Sq. Dr. Bit Socket 27mm Hex Length 98mm—
$100.11
$35.04

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 27mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 98mm |
























