1 Sq. Dr. Bit Socket 24mm Hex Length 98mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 24mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 98mm |
Original: $108.89
-65%$108.89
$38.11

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Hex Bit Socket |
| Output Size: | 24mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 98mm |
























