1/2 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 58mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |
Original: $46.85
-65%$46.85
$16.40

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |






















