1/2 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Hex Length 98mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Impact Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |






















