3/8 Sq. Dr. Bit Socket 14mm Hex Length 92mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
Original: $46.80
-65%$46.80
$16.38

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Output Size: | 14mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 92mm |
























