✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/2 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 98mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |
$42.33
1/2 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 98mm—
$42.33


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 98mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 98mm |






















