✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
7/16 Hex Dr. Bit 8mm Hex Length 75mm
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9.5mm |
| L Size: | 75mm |
$5.19
Original: $14.84
-65%7/16 Hex Dr. Bit 8mm Hex Length 75mm—
$14.84
$5.19

Description
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 9.5mm |
| L Size: | 75mm |
















