1/2 Sq. Dr. Extension Universal Socket 10mm 6 point Length 200mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 6.5mm |
| L Size: | 200mm |


Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extension Universal Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 6.5mm |
| L Size: | 200mm |






















