3/8 Sq. Dr. Extension Socket 17mm 6 point Length 150mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | 6 Point Extra Long Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $51.26
-65%$51.26
$17.94

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | 6 Point Extra Long Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.5mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 150mm |
























