3/8 Sq. Dr. Extension Socket 10mm 6 point Length 250mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Extension Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $56.88
-65%$56.88
$19.91

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Extension Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | 6pt |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 250mm |























