1/2 Sq. Dr. Extension Socket 17mm 6 point Length 200mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Extension Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.7mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 200mm |
Original: $61.87
-65%$61.87
$21.65

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Extension Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.7mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 200mm |






















