1/2 Sq. Dr. Extension Socket 12mm 6 point Length 250mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 250mm |
Original: $62.07
-65%$62.07
$21.72

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extra Long 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 250mm |






















