1/2 Sq. Dr. Extension Socket 12mm 6 point Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $44.74
-65%$44.74
$15.66

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Extension Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19.5mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 100mm |






















