1/2 Sq. Dr. Socket 21mm 12 point Length 80mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket Thin Walled |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 12pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29.2mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 21mm |
| H2 Size: | 61mm |
| L Size: | 80mm |
Original: $37.78
-65%$37.78
$13.22

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket Thin Walled |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 12pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 29.2mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 21mm |
| H2 Size: | 61mm |
| L Size: | 80mm |






















