1/2 Sq. Dr. Socket 12mm 12 point Length 80mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12 point |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H1 Size: | 12mm |
| H2 Size: | 62mm |
| L Size: | 80mm |
Original: $34.66
-65%$34.66
$12.13

Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12 point |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H1 Size: | 12mm |
| H2 Size: | 62mm |
| L Size: | 80mm |






















