3/4 Sq. Dr. Socket 3/4 6 point Length 100mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.5mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H1 Size: | 19mm |
| H2 Size: | 74mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $80.97
-65%$80.97
$28.34

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 3/4" |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.5mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H1 Size: | 19mm |
| H2 Size: | 74mm |
| L Size: | 100mm |





















