3/4 Square Drive Adaptor to 1/2 Square Drive
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 54mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 54mm |
Original: $52.84
-65%$52.84
$18.49

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 54mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 54mm |





















