1/2 Sq. Dr. Locking Adaptor 3/4 Square Length 75mm Locking Quick Release
Quick Release Adaptor for Female 1/2" Square Drive to Male 3/4" Square Drive. Knurled Locking Mechanism for easy grip and anti-roll.
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Output Size: | 3/4" |
| Quick Release; | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 75mm |
Original: $146.06
-65%$146.06
$51.12

Description
Quick Release Adaptor for Female 1/2" Square Drive to Male 3/4" Square Drive. Knurled Locking Mechanism for easy grip and anti-roll.
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Output Size: | 3/4" |
| Quick Release; | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 75mm |






















